• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Информация о заведении

Історія розвитку Здовбицької ЗОШ І-ІІ ступенівЗдовбицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів знаходиться на території Гірницької сільської ради в селі Здовбиця Дубенського району.Перша школа у Здовбиці була побудована ще у 1908 році, називалася "школою грамоти". Навчалися в ній тільки хлопці. Ця школа була державна.

Землю під забудову школи виділив житель села Гордієвич Михайло. Будували її силами жителів навколишніх сіл (із слів Гордієвича Пилипа, який у селі був писарем).

Приміщення нової школи почало будуватися у 1959 році. На той час головою сільської ради був Клим'юк Олексій, головою колгоспу - Недінський Станіслав. Будівництво було розпочато без проекту на місті теперішнього спортивного майданчика. Пізніше за сприянням новопризначеного керівника райво Турлюка І.Х. було вироблено проект для будівництва нової школи за кошти місцевого колгоспу і силами колгоспників розпочато будівництво. Приміщення школи було змуроване тільки по вікна. На два роки будівництво було зупинено. У 1962 році продовжив будівництво міжколгоспбуд. Будівництво було завершене у 1965 році. Директором новозбудованої школи була призначена Косткевич Валентина Андріївна.З 1969 по 1980 р.р. директором школи працював Глівчук Богдан Гнатович.

З 1981 року на дану посаду призначається Костючок Віра Іванівна. Яка під своїм керівництвом у 1985 році добудовує праве крило школи, в результаті чого збільшується кількість класних кабінетів, облаштовано шкільну їдальню, бібліотеку, гардеробну, виробничу майстерню, оздоблено фасад школи мраморною крихтою.

В 1999 році на посаду директора школи була призначена Ромко Тамара Пігасівна. В цей час було дообладнано спортивний зал. У 2000 році до приміщення школи було підведено газ.

У 2002 році на посаду директора школи було призначено Фенюка Михайла Васильовича. У період з 2002 року у школі було проведено реконструкцію теплової системи , відремонтовано дах спортивного залу. Багато уваги приділялося естетичному оформленню класних кімнат, коридора. Обладнано міні – актовий зал , придбано нові меблі в комп’ютерний кабінет, музичний центр для покращення діяльності культурно – дозвіллевого комплексу . Над вхідними дверима школи встановлено дашок.

На даний час в школі навчається 66 учнів, працює 20 вчителів, обслуговуючого персоналу 8 чоловік.

/Files/images/школа.jpg

Кол-во просмотров: 409

Комментарии